KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14808218
nr 1480 8218
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Signerad. Blandteknik, 21x37 cm, yttermått inklusive ram: 30x46 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:57:46
1/8 20:52:46